Podmínky používání

1. Své osobní údaje uveřejňujete na webovém portálu svezeniautem.cz (dále jen "Svezení autem"), prevázdkovaný společností PCpro, sro, zapsaná v obchodním rejstříku: OS Ban. Bystrica, oddíl: Sro, vložka 4105 / S (dále jen "provozovatel") dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Registrací přes Svezení autem, Google nebo Facebook účet udělujete provozovateli portálu Svezení autem souhlas k uchování a zveřejnění osobních údajů na Svezení autem. Vaše osobní údaje můžete změnit a částečne smazat přes svůj profil. Ostatním uživatelům se kontaktní údaje zobrazí jen po přisednutí, resp. nabídnuti odvozu. Databáze uživatelů provozovatele slouží pouze pro statistické účely a nebude za žádných okolností poskytnuta třetí straně.

2. Souhlasíte, že budete dodržovat všechny příslušné vnitrostátní a mezinárodní zákony, stanovy a předpisy týkající se vašeho používání Svezení autem.

3. Nabídky a poptávky uveřejňujete pod svým vlastním jménem a na vlastní účet a Vámi zadané údaje v nabídkách a poptávkách jsou tímto považovány za pravdivé.

4. Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit nebo upravit jakýkoliv obsah na základě našeho vlastního uvážení, a to kdykoliv, bez upozornění a z jakéhokoli důvodu. Provozovatel si také vyhrazuje právo kdykoli, bez upozornění a bez jakékoliv náhrady zamítnout uživateli prístup do svého uživatelského účtu na webových stránkách Svezení autem a to z jakéhokoli důvodu.

5. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za újmu na zdraví, majetku při používání Svezení autem.

6. Provozovatel nebere žádnou odpovědnost za uskutečnění jízdy, průběh jízdy a cenové vyrovnání mezi řidičem a cestujícím.

7. Provozovatel si vyhrazuje právo zasílat Vám na vaši e-mailovou adresu informace o novinkách (max. 1 e-mail měsíčně). Ve svém profilu však mate možnost odhlásit se z odběru těchto zpráv.

8. Svezení autem můžete používat pouze pokud jste již dosáhli věku 18 let.

9. Mezi uživatelům Svezení autem a provozovatelem nedochází k žádným platbám a všechny služby jsou poskytovány zdarma. Provozovatel se také zavazuje, že služby spojené s používáním spolujízdy na svezeniautem.cz nebudou nikdy v budoucnu zpoplatněny.

10. Provozovatel může tyto podmínky (kromě bodu 9.) kdykoliv změnit o čem je však povinen do 7 dnů od této změny informovat e-mailem ty, kteří mají povolený odběr novinek.


Používáním Svezení autem dáváte provozovateli souhlas s výše uvedenými podmínkami užívání v plném rozsahu.